Saturday, 18 July 2015
19 September 2021
احمدی‌نژاد در نهایت واکنش نشان داد،

«شکایت از على مطهرى واحضار به دادگاه»

2010 August 02

خبر / رادیو کوچه

وکیل على مطهرى، نماینده تهران در مجلس شوراى اسلامى، روز یک‌شنبه خبر داد که محمود احمدى‌نژاد در مقام رییس جمهورى از موکل وى شکایت کرده و پرونده وی در حال رسیدگی است.

به گزارش ایلنا، پیمان حاج‌محمود‌عطار، وکیل علی مطهرى، گفته است که شکایت آقاى احمدى‌نژاد از موکلم در حال حاضر در دادسراى کارکنان دولت در حال رسیدگى است.

وى با بیان این‌که نمى‌تواند جزییات این شکایت را منتشر کند، اظهار داشت: «دوشنبه هفته گذشته به هم‌راه موکلم در شعبه دوم بازرسى دادسراى کارکنان دولت حاضر شده و به سوالات بازپرس پرونده پاسخ دادیم.»

هنوز هیچ مقام رسمى در دولت محمود احمدى‌نژاد در‌باره شکایت رییس جمهوری ایران از این نماینده مجلس اظهار نظر نکرده است. هنوز مشخص نیست که آیا شکایت آقاى احمدى‌نژاد جنبه خصوصى دارد یا به اظهارات على مطهرى در باره دولت دهم باز مى‌گردد.

آقاى مطهرى که از نمایندگان جناح اصول‌گراى مجلس شوراى اسلامى محسوب مى‌شود در ماه‌هاى گذشته انتقادهاى شدیدى از عمل‌کرد محمود احمدى‌نژاد و برخى از مقام‌هاى دولت وى صورت داده است.

گفتنی است علی مطهری در یکى از این انتقادها از رییس جمهورى ایران، وى را متهم کرد که در برهم زدن سخن‌رانى سید‌حسن خمینى در آرام‌گاه آیت‌اله خمینى در روز ۱۴ خردادماه «نقش اساسى» داشته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,