Saturday, 18 July 2015
14 June 2021
به دنبال سخنان رییس‌جمهوری محترم

«جلوگیری از تمام شدن مردم ایران»

2010 August 02

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته های این بخش دارید می توانید برای ما ارسال کنید.

به دنبال سخنان رییس‌جمهور محترم؛ مبنی بر حمایت از ازدیاد جمعیت و جلوگیری از تمام شدن مردم ایران، جمعی از مردم همیشه در صحنه با برپایی تظاهراتی خودجوش به حمایت از سخنان ایشان دست به راه پیمایی زدند. در این راهپیمایی که تعدادی از خواهران و برادران در ان شرکت داشتند با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته‌هایی از قبیل «نمی گذاریم جمعیت ایران تمام شود» ، «و اندر این ظلمت شب آب حیاتم دادند» و سر دادن شعارهایی از قبیل «افزایش جمعیت… بی مرد و زن نمیشه» ، «خواهر انقلابی….حمایت حمایت» ، «برادر عزیزم….اطاعت اطاعت» مسیر چندین خیابان را طی کردند.

در جریان این راه‌پیمایی دشمن‌شکن تعدادی از عناصر معاند با پرتاب کاندم‌های خاردار، بو دار و اجسام فلزی به‌نام آی‌یو‌دی، ضمن حرمت شکنی به راه‌پیمایان حمله کرده و قصد برهم زدن آن را داشتند که توسط ماموران پلیس بازداشت شدند.

از این افراد وسایل جاسوسی برای بیگانگان از قبیل چندین حلقه کاندوم مصرف نشده با آرم سازمان بهداشت جهانی و دستمال کاغذی جیبی کشف گردید.

راه‌پیمایان در پایان مسیر، ضمن تجمع در برابر خانه بهداشت و آتش زدن چندصد کاندوم به ایراد قطع‌نامه‌ای در 6 ماده پرداختند. این قطع‌نامه شش ماده‌ای توسط آقای «عیالوار» به شرح ذیل قرائت گردید که با فریاد‌های اله‌اکبر جمعیت راه‌پیمایان به تصویب رسید.

1-ما خواهران و برادران انقلابی؛ ضمن اعلام برائت از شعار استکباری «فرزند کم‌تر زندگی بهتر» حمایت خود را از فرامین رییس جمهور محبوب در زمینه ازدیاد جمعیت اعلام نموده و از همین امشب و با شور و هیجان انقلابی در به اجرا گذاشتن دستورات ایشان کوشا خواهیم بود.

2-شعار دو بچه کافیه یک شعار استکباری بوده که توسط دشمنان قسم خورده و به منظور کاهش جمعیت مسلمین ایجاد شده است. ما این شعار منحوس را؛ که مشخصن توسط بنیاد سورس و اصلاح طلبان در یک بستر نرم و مخملی نطفه آن بسته شده را، بشدت محکوم می‌کنیم.

3- از وزیر نیرو می‌خواهیم که با ایجاد خاموشی سراسری از 8شب تا 5 صبح، شرایط عملیاتی شدن دستورات رییس جمهور فراهم آورد.

4- از وزیر صنایع می‌خواهیم به‌جای تولید کالاهای غیر ضروری و لوکس با ساخت تخت‌های دو نفره و توزیع تشک‌های خوش خواب، ترجیحن فنری، در بین افراد کم درآمد در ایجاد بستری مناسب در جهت تسریع فرامین، رییس دولت را یاری بخشند.

5- خانه‌های بهداشت، لانه‌ی شیاطین بوده و بایستی در سراسر کشور برچیده شوند و ساختمان‌های ان جهت ازدیاد فوری جمعیت مجهز به تخت خواب گردیده و بصورت رایگان و در دوره‌های زمانی حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای٬ جهت استفاده عموم در اختیار خواهران و برادران علاقمند قرار گیرد.

6-  از صدا و سیما می‌خواهیم با ساخت سریال‌هایی مانند «فرزند یک میلیون تومانی» ، «چگونه دو قلو بسازیم» و «پولدار شدن با لذت» در جلوگیری از تمام شدن مردم ایران و ترویج فرهنگ ازدیاد جمعیت کوشا باشد.

این راه‌پیمایی با خواندن شعری دست جمعی از بابا طاهر عریان به پایان رسید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,