Saturday, 18 July 2015
28 October 2020
احمد جنتی:

«سپردن کارهای مختلف به عنصر پر از مشکل خطاست»

2010 September 18

خبر / رادیو کوچه

احمد جنتی، خطیب نماز جمعه تهران پس از تقدیر از عمل‌کرد دولت محمود احمدی‌نژاد در خطبه‌های نماز این روز‌، با انتقاد از رییس دفتر وی خطاب به محمود احمدی‌نژاد اظهار داشت ای برادر و دوست عزیز، کاری کن که قابل توجیه باشد و مردم ناراضی نشوند، به عنوان مثال عنصری که پر مشکل است را بالا بردن و مسوولیت‌های مختلف به او سپردن کار درستی نیست.

اشاره آقای جنتی به سپردن مسوولیت‌های گوناگون به اسفندیار رحیم‌مشایی، یکی از نزدیک‌ترین افراد به آقای احمدی‌نژاد است که اقدامات و سخنانش در موارد متعدد، اعتراض شدید روحانیون سنتی و چهره‌های سرشناس جناح اصول‌گرا را برانگیخته است.

آقای جنتی گفت که از مدت‌ها پیش قصد داشته در این مورد سخن بگوید، چرا که معتقد است که این مورد هر چند «فرعی»، اما «بسیار مهم» است.

او اظهار امیدواری کرد که آقای احمدی‌نژاد در این مورد طوری رفتار کند که رضایت خدا، مردم، علما، مراجع و رهبر ایران را در پی داشته باشد.

این در حالی است چندی پیش پس از انتقادهای گسترده از تعیین آقای رحیم مشایی به عنوان نماینده ویژه ریاست جمهوری اسلامی در امور بین‌الملل تنها نام سمت تغییر کرده و وی به عنوان مشاور محمود احمدی‌نژاد در امور بین‌الملل در این زمینه هم ادامه کار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

«احمدی نژاد احکام نمایندگان ویژه خود را تعییر داد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,