Saturday, 18 July 2015
18 January 2021
دومین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا،

«قهرمانی تیم واترپلوی جوانان ایران در آسیا»

2010 October 12

رادیو کوچه

روز سه‌شنبه، تیم واترپلوی جوانان ایران در دیدار فینال دومین دوره رقابت‌های واترپلوی قهرمانی جوانان آسیا با غلبه بر تیم ازبکستان به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافته است.

به گزارش سایت فدراسیون شنا، تیم واترپلوی جوانان ایران در دیدار فینال دومین دوره مسابقات واترپلوی قهرمانی جوانان آسیا موفق شد با نتیجه 8 بر 6 تیم ازبکستان، یکی از قدرت‌های برتر آسیا در این رشته را مغلوب کرده و به مقام قهرمانی برسد.

در دومین دوره رقابت‌های واترپلوی قهرمانی جوانان آسیا که از روز 14 مهرماه در شهر جاکارتای اندونزی آغاز شده بود، ملی‌پوشان ایران ابتدا در فینالی زودرس تیم قزاقستان را از پیش‌رو برداشتند. در دومین گام خود نیز با غلبه بر تیم میزبان، راهی آخرین بازی دور مقدماتی شدند و به مصاف تیم تایلند رفتند که این تیم را شکست دادند.

بدین ترتیب تیم ایران به عنوان سرگروه به دور بعدی مسابقات راه پیدا کرد که در این مرحله نیز از سد تیم قطر گذشت تا در نیمه نهایی حریف تیم کویت باشد.

تیم واترپلوی جوانان ایران در دیدار نیمه‌نهایی نیز از سد تیم کویت گذشت و در بازی فینال نیز در دیداری حساس تیم ازبکستان را شکست دادند.

در این دوره ازبکستان و کویت به ترتیب دوم و سوم شدند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,