Saturday, 18 July 2015
17 January 2021
در مالزی برگزار می‌شود،

«نخستین جشن‌واره عکس مونوریل»

2010 October 23

رادیو کوچه

نخستین جشن‌واره عکس مونوریل در مالزی از هفته اول دسامبر برگزار می‌شود.

به گزارش دبیرخانه نخستین جشن‌واره عکس مونوریل، از میان عکس‌های ارسالی با محوریت مالزی در سه گرایش «طبیعت»،‌ «مردم و زندگی» و «موضوع آزاد»، 25 اثر به عنوان عکس‌های برگزیده انتخاب شده و به مدت چهار هفته به نمایش در خواهد آمد.

شرکت عموم علاقه‌مندان به هنر عکاسی شامل عکاسان حرفه‌ای و آماتور در این جشنواره آزاد است و هر عکاس می‌تواند در هر یک از گرایش‌های سه‌گانه با محوریت مالزی حداکثر سه عکس ارسال کند.

علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های دیجیتالی خود را به نشانی festival@monorail-kl.com ارسال کنند و لازم است مجموع حجم عکس‌های ارسالی در هر ای‌میل کمتر از 6 مگابایت باشد. تمامی عکس‌های دیجیتالی باید با کیفیت 300 DPI و در فرمت JPEG یا TIF به هم‌راه یک فایل متنی شامل اسم عکاس،‌ عنوان عکس، تاریخ و محل عکاسی ارسال شود.

هم‌چنین علاقه‌مندان به عکاسی نگاتیوی نیز می‌توانند اسکن عکس‌های خود را در اندازه 30 در 40 با وضوح 300 DPI به هم‌راه یک فایل متنی (نظیر عکس‌های دیجیتال) بر روی یک سی‌دی به نشانی

16-04, Plaza 138, Maya Hotel, Jalan Ampang, KL, 50450 ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار 10 نوامبر 2010 است و در هفته نخست دسامبر عکس‌های برگزیده در رستوران‌های ایرانی به مدت چهار هفته به نمایش در می‌آید. هم‌چنین به منتخبین جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,