Saturday, 18 July 2015
16 June 2021
آیت‌اله جنتی:

«فتنه‌گران زندانی به مانند سارقان هستند»

2010 November 13

خبر / رادیو کوچه

آیت‌اله جنتی، خطیب موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه، از مرخصی دادن به کسانی که آن‌چه آن‌ها «فتنه‌گران» زندانی می‌خواند، انتقاد کرده است و اظهار داشت مرخصی دادن به این‌گونه زندانیان صحیح نیست.

وی در خصوص علت این اظهارنظر عنوان کرد جمعی از آنان از مرخصی استفاده می‌کنند و از کشور خارج می‌شوند و برخی دیگر دوباره دست به توطئه می‌زنند.

آیت‌اله جنتی در ادامه افزود: «مرخصی دادن به فتنه‌گران مانند فرصت دادن به سارقان است تا دوباره به سرقت‌های خود ادامه دهند.»

خطیب موقت نماز جمعه تهران هم‌چنین تاکید کرد که باید برخورد با افرادی که هنوز بازداشت نشده‌ جدی گرفته شود و اگر چنین افرادی به کشور بازگشتند به‌سرعت دستگیر شوند.

به گزارش فارس، این در حالی است که آقای نمازی، دادستان سابق جمهوری اسلامی، از دستگیری نزدیک آن‌چه وی سران فتنه می‌نامد خبر داده است.

وی به اسنادی در ارتباط با رهبران معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری با اروپا و آمریکا اشاره کرده است که به‌زودی انتشار خواهد یافت.

از سویی دیگر چندی پیش سخن‌گوی قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی از وجود سندی در ارتباط با دریافت وجه نقد توسط این افراد از آمریکا و اروپا خبر داده بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,