Saturday, 18 July 2015
04 December 2020
اطلاعیه جنداله در رابطه با عملیات تروریستی چابهار،

«جمهوری اسلامی آغازگر این جنگ بوده است»

2010 December 16

به دنبال عملیات انتحاری در چابهار که به قیمت جان ده‌ها نفر زخمی شدن تعداد کثیری منجر شد، گروه «جنداله» با انتشار اطلاعیه‌ای مسوولیت این عملیات تروریستی را بر عهده گرفت و عکس‌های عاملان انفجار را نیز منتشر ساخت.

بسم‌اله الرحمن الرحیم

«ومن المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر»

بدین‌وسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جنداله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می‌رساند که امروز دو فرزند سلحشور و غیور بلوچستان در دو عملیات استشهادی در شهر چابهار و در برابر فرمان‌داری شهر ده‌ها تن از مزدوران و پاسداران رژیم جهل و جور و سفاهت را به جهنم واصل نمودند و عملیات انتقام 2 را با موفقیت به اجرا در آوردند.

این دو فرزند مومن و غیور بلوچستان با نام‌های سیف‌الرحمان چابهاری و حسان خاشی با فدا کردن جان خود توانستند قدرت و جبروت و غرور متجاوزان جنایت‌کار ولایت سفیه را بشکنند و پرچم حق را در این نقطه بلوچستان بلند کنند. این عملیات در حقیقت انتقام اعدام رهبر جنبش امیر عبدالمالک و دیگر شهدای جنداله می‌باشند که وحشیانه و بدون هیچ‌گونه دادگاه عادلانه‌ای به دار زده شدند چنان‌چه طی چند ماه اخیر بیش از 160 تن از جوانان بی‌گناه بلوچ و اهل سنت اعدام شدند و جنبش مقاومت قبلن اعلام کرده بود که در برابر اعدام‌های بی‌رویه رژیم جنایت پیشه متجاوزان و بیگانگان اشغال‌گر ساکن در بلوچستان را هدف قرار خواهد داد.

حسان خاشی

این عملیات هشداری است برای رژیم ایران که به دخالت‌های خود در امور دینی و مذهبی اهل سنت پایان دهد و دست از اعدام و جنایت بردارد و اسرای زندانی را آزاد کند در غیر این صورت عملیات‌های استشهادی با شدت بیش‌تری ادامه خواهد یافت و تمامی بیگانگان ساکن در بلوچستان هدف قرار خواهند گرفت.

هدف از این عملیات‌ها اخراج متجاوزان از بلوچستان و رسیدن مردم مسلمان بلوچ به حقوق حقه خود در سایه حکومت منطقه‌ای می‌باشد و باید متجاوزان و جنایت‌کاران مزدور ولایت سفیه بلوچستان را ترک کنند و اختیار بلوچستان را به مردم بلوچ واگذار نمایند ورنه فرزندان این مرز و بوم اجازه راحت زیستن به بیگانگان نخواهند داد.

این عملیات در شهر چابهار و مرکز اقتصادی بلوچستان انجام گرفت که می‌تواند قطب اقتصادی آسیا شود اما این منطقه اقتصادی به استثمار کامل بیگانگان در آمده است به اندازه ای که مردم اصلی این سرزمین از کوچک‌ترین اختیاری در شهر چابهار برخوردار نیستند و تمامی اختیارات در دست بیگانگان است و در حالی که در این شهر هیچ شیعه و فارسی وجود نداشته است امروز و پس از سی سال از انقلاب ننگین خمینی این شهر تبدیل به یک شهر شیعه نشین شده است و رژیم همانند اسراییل در حال شهرک‌سازی و فراهم آوردن امکانات رفاهی برای شیعیان در این شهر می‌باشد و این روند رو به رشد است و این عملیات هشداری است برای بیگانگان که هرچه زودتر این شهر را تخلیه نمایند. جنبش مقاومت جنداله خواهان با عزت زیستن مردم بلوچستان می‌باشد و از رژیم می‌خواهد که به این خواسته مشروع جنبش جامه عمل بپوشاند و به جنگ و خون‌ریزی پایان دهد زیرا که آغازگر این جنگ خونین رژیم بوده است و الان هم می‌تواند با عملی نمودن خواسته‌های مشروع جنبش به این جنگ پایان دهد در غیر این صورت این جنگ پایان نمی‌یابد.

سیف‌الرحمان چابهاری

جنبش مقاومت برای دفاع از مردم بلوچستان بپاخواسته است و دفاع را حق مشروع خود می‌داند و این جنبش نیست که به ایرانیان حمله نموده است بلکه این رژیم ولایت جهل است که جنگ و خون‌ریزی را آغاز نموده است و فرزندان معصوم و بی‌گناه بلوچ را تیرباران و اعدام نموده است و مردم را از حقوقشان محروم نموده است و الان راهش این است که رژیم به تجاوز و تعدی پایان دهد تا جنگ پایان یابد.

جنبش مقاومت مردمی ایران (جنداله)

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,