Saturday, 18 July 2015
26 November 2021
در شهرستان بابلسر روی داد،

«لغو کنسرت گروه شمس به‌دلایل امنیتی»

2011 March 02

خبر / رادیو کوچه

بر اساس اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها، دومین شب از کنسرت گروه شمس به دلیل آن‌چه دلایل امنیتی عنوان شده، در شهرستان بابلسر لغو شده است.

به گزارش دانشجونیوز، این کنسرت قرار بود هشتم‌ و نهم با صدای علیرضا قربانی و سرپرستی کیخسرو پورناظری برگزار شود، اما بعدازظهر هشتم اسفند به امان شهلایی تهیه کننده‌ی آن اطلاع داده شد که «بنا بر برخی دلایل امنیتی» نهم اسفند کنسرت برگزار نخواهد شد.

این اتفاق در حالی رخ داده است که چندی پیش کنسرت احسان خواجه‌امیری در شهرستان آمل نیز به دلایل امنیتی لغو شده بود و پس از یک هفته مبالغ بلیط به شهروندان پس داده شد.

‌به گزارش منابع محلی هردو کنسرت تمامی مجوزهای مربوطه را کسب کرده بودند و با قول مساعد اداره‌ی ارشاد این شهرستان‌ها و نیروی انتظامی تصمیم به برگزاری این مراسم گرفتند و در مورد کنسرت اخیر نیز، استان‌دار مازندران به تهیه‌کنندگان آن قول مساعد داده بود که اتفاق آمل تکرار نخواهد شد.

به گزارش برخی منابع آگاه، آمادگی گسترده‌ی شهروندان استان، به‌خصوص دانش‌جویان دانش‌گاه مازندران برای شرکت در این کنسرت و جو امنیتی حاکم بر این دانش‌گاه واقع در شهرستان بابلسر در آستانه‌ی دهم اسفند می‌تواند یکی از دلایل مهم لغو کنسرت باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,