Saturday, 18 July 2015
13 June 2021

«اتوبان»

2011 March 11

دامون / رادیو کوچه

damoon@koochehmail.com

…………………………………………..

«تا اون‌جا که می‌شه از موزیک زندگی کنم»

«نامیتو» اسمی است که برای «علی خلج»، وقتی که برای دوره‌ای شاگرد «اوشو» بود انتخاب شد. اسمی که علی فعالیت هنری خود را با آن ادامه می‌دهد. علی خلج با اسم هنری «نامیتو»، دی‌جی و آهنگ‌ساز، متولد 1 آذر 1350 در تهران است.

…………………………………………..

 «کباب با طعم سیبیل»

 

این یک برنامه تبلیغاتی است، تبلیغ همت و متفاوت بودن یک سری جوون ایرونی. در کوالالامپور رستوران‌های ایرانی بسیاری وجود دارد. از رستوران‌هایی که سال‌ها از وجود آن می‌گذرد تا رستوران‌هایی که در 3 ماه تعطیل می‌شوند.

…………………………………………..

«از هتل تا پلیس راه و خیانت موجه!»

در برنامه اتوبان این هفته در جاده تخته گاز در راهییم که یک غریبه را کنار جاده می‌بینیم. سوار می‌شه، خیلی خاکیه. اسمش هومنه، هومن اژدری. یک گیتار رو دوششه. ازش می‌خوام برام گیتار بزنه …

…………………………………………..

«گرمای کنسرت‌های عیدانه»

نوروز سال 1390، بار دیگر شاهد حضور خوانندگان ایرانی در سالن «پی‌دبلیو‌تی‌سی» (PWTC) کوالالامپور پایتخت مالزی بودیم. خواننده‌هایی از جمله ابی، گوگوش، معین، سیاوش شمس و السید توانستند برای سه‌شب این سالن چند هزار نفری را پر‌کنند.

…………………………………………..

«آتش‌پری در سواحل استوایی»

دوباره چهار شنبه‌سوری از راه رسید و قشر جوان به دنبال راهی برای سرگرم کردن خود. اصلن نگران نباشید، کافی است در  برنامه امروز اتوبان با ما هم‌راه شوید تا لذت یک سوختگی را تجربه کنید.

…………………………………………..

«عرق سگی در دست‌گاه رادیاتور»

آیا تاکنون از نزدیک شاهد تولید عرق سگی بوده‌اید؟ در برنامه امروز اتوبان با شخصی به اسم «دایی علی» هم‌راه می شویم. علی بیست و هشت سالشه و چهار ساله که در مالزی چادر زده، اون امسال به مناسبت عید خواسته یادی کنه از عرق‌خوری به سبک ایرانی‌.

…………………………………………..

«حمایت از بیماران صورتی»

در برنامه اتوبان امروز رفتیم سراغ یک همایش. کمپینی صورتی برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان سینه. مراسمی در روز 25 ژانویه در کوالالامپور، پایتخت مالزی تحت عنوان حامیان روبان صورتی‌ که در راستای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان سینه است، برگزار شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,