Saturday, 18 July 2015
29 November 2020
بیانیه گروه شبه نظامی جنداله:

«پذیرش مسوولیت انفجار در انبار شرکت نفت پارس»

2011 March 18

خبر / رادیو کوچه

روز جمعه گروه شبه‌نظامی جنداله، با ارسال نامه‌ای الکترونیکی به رادیو کوچه مدعی شده است که مسوولیت انفجار انبار شرکت نفت پارس در جاده کرج بر عهده این گروه بوده و تحت عنوان عملیات باران صورت گرفته است.

این گروه با صدور بیانیه هفتم خود با شرح کامل این عملیات عنوان کرد 26 اسفند ماه در یک حرکت انتحاری انبار مرکزی شرکت نفت پارس وابسته به صنایع نفت جمهوری اسلامی را منفجر کرده است.

لازم به اشاره است محل استقرار گروه جنداله در جنوب شرقی ایران و مرز پاکستان است که از گروه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود. هم‌چنین این گروه تاکنون حرکت‌های انتحاری‌ای را در ایران صورت داده است.

چندی پیش نیز رهبر جنداله، عبدالمالک ریگی، پس از بازداشت، با رای دادگاه انقلاب به اعدام محکوم و این حکم اجرا شده بود.

از سویی دیگر رسانه‌های داخلی ایران از بازداشت جانشین «عبدالملک ریگی»، رهبر سابق گروه شبه‌نظامی جنداله، توسط نیروهای سازمان اطلاعات ارتش پاکستان خبر داده بودند.

متن نامه‌ی ارسالی از سوی این گروه در پی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه هفتم گروه جیش العمر (رض) وابسته به جنداله

موضوع‌:گزارش عملیات باران و قبول نمودن مسئولیت انفجار انبار شرکت نفت پارس در جاده کرج

الحمدالله رب العالمین و الصلاه و السلام علی رسوالله و علی اله و اصحابه الی یوم الدین و اما بعد ……..

بدین‌وسیله گروه مجاهدین جیش‌العمر (رض) و ابسته به جنبش مقاومت مردم ایران از این طریق با شادی و مسرت فراوان هم‌راه با قیام دیگر اقشار ملت ایران‌ به عرض عموم مردم مظلوم و ستم دیده ایران الخصوص امت مومن و قلیل جماعت اهل سنت می‌رساند که در تاریخ 26-12-1389 در ساعت 7:45 صبح مجاهدین گروه مذکور با بهره‌گیری از نعمت باد و باران، موفق در انفجار انبار مرکزی شرکت نفت پارس وابسته به صنایع نفت ایران شدند که این عملیات  به وسیله بمب‌های دست‌ساز آمونیم نیترانی  به توسط قیادت کاپیتان ابوحمزه ایرانی در جاده کرج صورت گرفت ‌و بنا به گزارش‌های واصله از سوی مقامات زیرربط امنیتی حکومت جمهوری اسلامی در منطقه حدود 80 درصد از موارد ذخیره تولیدی و انبارشده در آتش سوخته و تعداد دو نفر از محافظین آن هم  به‌طور 60 درصد آسیب سوختگی داشتند‌. گروه جیش‌العمر (رض) وابسته به جنداله که در راستای حمایت از انقلاب و مظلومیت جماعت اهل سنت در مناطق کشور برآمده و حامی دفاع از دین مبین اسلام و پیروی از شریعت کامل آن می‌باشد و دفاع از ناموس آخرین منجی بشریت و سرکار دوعالم حضرت محمد مصطفی (ص) و حرمت اصحاب و همسران با وفایش (رض) می‌باشد بنا بر اصول استفاده از تاکتیک‌های جنگی روز دنیا و با تکیه بر پایه تاکتیک جنگ‌های تاریک و خاموش مسوولیت این عملیات را به عهد می‌گیرد و با غرور همانند بیاینه‌های قبلی به عناصر خود فروخته و کافر رافضی حکومت جمهوری اسلامی اعلام می‌دارد که تا آخرین قطره خون و پایداری قیام مردم مظلوم اهل سنت دست از این تاکتیک که موجب ضربه‌زدن به پیکره اقتصادی کشور می‌شود بر نمی‌دارد و امیداوار است که تمام جماعت خائن حکومتی حاضر آن را جدی تلقی نمایند وگر نه سوختن در آتش لحیم و مرک فجیح به‌دست مجاهدین پر توان جیش‌العمر عاقبت کار آن‌ها  است‌. باشد که الله تعالی که همواره با نعمت‌های فراورانش موجب فتح و خوشنودی صالحین بوده است توبه ما ر‌ا  بپذیرد و ما را جز‌ بهترین بنده‌گان خود قرار دهد‌.

مسوول گروه جیش‌العمر (رض) وابسته به جنداله در تهران‌: کاپیتان ابوحمزه ایرانی

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,