Saturday, 18 July 2015
23 January 2021
حملات مسلحانه به ماموران انتظامی در سنندج،

«چند کشته و مجروح در سنندج»

2011 March 25

خبر / رادیو کوچه

شام‌گاه پنج‌شنبه، ماموران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در شهر سنندج هدف تیراندازی افراد مسلح قرار گرفته‌اند و این حادثه تلفاتی برجای گذاشته است.

به گزارش مهر، در دو «حمله تروریستی» در شهر سنندج که شام‌گاه پنج‌شنبه روی داد، دو تن از پرسنل نیروی انتظامی استان کردستان کشته شده‌اند.

به گزارش این خبرگزاری، در حمله اول که حدود ساعت 20 شام‌گاه پنج‌شنبه در خیابان 17 شهریور (سه راه شیخان) شهر سنندج روی داد، یک سرباز وظیفه اهل استان همدان کشته و یکی از نفرات فرماندهی نیروی انتظامی استان کردستان زخمی شد.

هم‌چنین، حدود ساعت 22 شب گذشته، افراد مسلح در منطقه شهرک سعدی سنندج به یکی از نفرات فرماندهی نیروی انتظامی استان کردستان حمله کردند و او را به ضرب گلوله از پای درآوردند.

براساس این گزارش، در حادثه اول، یک نوجوان چهارده ساله و یک عابر پیاده نیز زخمی شدند و به بیمارستان انتقال یافتند.

هم‌چنین در دومین حادثه هم یک نفر زخمی شد.

خبر وقوع حملات مسلحانه در سنندج بامداد روز جمعه هم‌راه با واکنش برخی مقامات محلی نسبت به آن انتشار یافت.

به نقل از یک مقام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، افرادی به صورت غافل‌گیرانه به یک کیوسک اطلاع‌رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی در سنندج حمله کردند.

این مقام نیروی انتظامی اظهار داشت که چند فرد مسلح با مراجعه به این کیوسک، اسلحه خود را بیرون کشیدند و به تیراندازی بی‌هدف پرداختند که در نتیجه آن، یک سرباز وظیفه نیروی انتظامی کشته و یک نفر از افراد کادر این نیرو زخمی شدند.

به گفته این منبع، در این حادثه یک نوجوان دوازده ساله که از ساکنان محلی بود نیز بر اثر اصابت گلوله، از ناحیه پا زخمی شد و تحت درمان قرار گرفت.

این مقام نیروی انتظامی گفته است که تعقیب مهاجمان مسلح آغاز شده است.

صفر عیسی زاده، نماینده میاندوآب در مجلس، گفته است که این‌گونه حملات «توطئه‌های دشمنان علیه نظام بوده و از جانب آمریکا و رژیم صهیونیستی هدایت می‌شود» اما در مورد ماهیت حمله‌کنندگان اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


 1. Ahmad
  1

  Marg bar khamenei jani

  Dorood bar shohaday azadi

  Rejim fased eslami ra badeid az hameh taraf movred hamleh gharar daad ta befahmand sabr va bordbari ham hadi darad.

  Marg bar jomhoori eslami kh….. kasif