Saturday, 18 July 2015
20 October 2021

«راه های ارتباط و شنیدن رادیو کوچه»

شما می توانید با ما در هر کجا که باشید همیشه در تماس باشید:

دو راه برای تماس با ما را به شما پیشنهاد می کنیم، راه اول ارتباط از طریق پست الکترونیکی است. کافیست به آدرس ما نامه بنویسد.

ایده دارید؟ انتقاد دارید؟ طرحی برای یک برنامه رادیویی و یا تلوزیونی دارید؟ می خواهید مقاله یا گزارشی را برای مجله برخط کوچه بفرستید؟

contact@koochehmail.com

همیشه منتظر دیدن خبرهای خوب از شماست.

اما با موضوعی خاص مایل به تماس مستقیم با سردبیر هستید می توانید با این آدرس ایمیل تماس داشته باشید:

editor@koochehmail.com

ما پیشنهاد می کنیم فقط در مواردی که این تماس ضروری است با این میل مکاتبه کنید چون بی شک با سرعت بیشتری می توانید در تماس با میل «تماس»، پاسخ تان را بگیرید.

راه دوم از طریق دل تان است 🙂
راه سوم این است که با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و پیغام بگذارید:

۰۰۱۷۰۷۷۳۶۶۱۶۳

0017077366163

شاد و همراه رادیو کوچه باشید.

هم چنین دوستانی که می خواهند از سرویس های کوچه در آی فون، ویندوز موبایل، بلک بری و یا اندروئید بهره ببرند، می توانند به روش های زیر عمل کنند:

لینک فید رادیو کوچه را می توانید از این جا دنبال کنید.

 

آی فون:
بر روی سایت اپل رفته و از این قسمت به صورت رایگان اپلیکیشن کوچه را دریافت کنند و یا اگر از بارکد خوان استفاده می کنید فقط کافیست این بار کد را در آی فون تان وارد کنید:

اندروئید، ویندوز موبایل و بلک بری:

اما اگر شما از سیستم های عامل اندروئید، بلک بری و ویندوز موبایل استفاده می کنید، می توانید از روی این آدرس در ابتداه به سرویس دهنده و بعد به رادیو کوچه با جستجوی نام «Radiokoocheh» دست رسی داشته باشید:

نوکیا:

هم چنین دوستانی که از تلفن های همراه نوکیا استفاده می کنند، می توانند به صورت رایگان از سرویس رادیویی نوکیا «رادیو کوچه» را بشنوند:

سایر روش برای شنیدن رادیو کوچه:

اگر به هر دلیلی از سرویس های مبتنی بر «مدیا پلیر» و مواردی از این دست امکان شنیدن مناسب رادیو کوچه را نمی یابید -گاه نصب برخی برنامه ها و یا ضد ویروس ها اجازه شنیدن برنامه های رادیویی را نمی دهند- می توانید از طریق این واسطه به صدای «رادیو کوچه» گوش فرا دهید:

فراموش نکنید، آرزوی ما این است که شما شنونده ما باشید. همراه ما باشید و خود برنامه ساز رادیوی خودتان. از نظرهای تان مارا بی بهره نگذارید. کوچه متعلق به شماست.