Saturday, 18 July 2015
21 October 2021

در کجا می‌توانیم همراه یک‌دیگر باشیم

برای هم‌کاری در هر رسانه‌ای پذیرفتن شرایط و مفادی که آن رسانه به عنوان روش‌های ویرایش و تولید گذارده‌است شرط اول ارتباط متقابل به حساب می‌آید. این اصول نه بر مبنای تمایلات فردی که بر مبنای نگرشی که احترام متقابل رسانه و مخاطب را فراهم می‌کند، طرح می‌شود.

چندرسانه‌ای کوچه خبرها و گزارش‌هایی را در حوزه‌‌های اجتماع، فرهنگ اندیشه و هنر منتشر می‌کند که عینی، دقیق و بی‌طرف با روی‌کرد گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری تهیه شده‌باشد.

آیا هم‌کار کوچه هم می‌توان بود

بی‌شک اگر ایده‌ای برای ارایه دارید ما هم دست شما را به گرمی می‌فشاریم. کافی است مشخصات فردی، سابقه‌های کار و نمونه‌هایی از کارتان را برای ما بفرستید و طرح کاری را که می‌‌خواهید در کوچه انجام دهید را بر پیشانی مواردی که در بالا ذکر شد بچسبانید و برای ما با پست الکترونیکی ارسال کنید.

با کوچه چگونه مشارکت کنید

شما در هر حوزه‌ای که چندرسانه‌ای می‌تواند محمل کارتان باشد با کوچه در تولید محتوا شریک هستید.

اگر فیلمی دارید، بر روی وب‌لاگ‌تان نوشته‌ای گذاشته‌اید، عکسی گرفته‌اید و یا برنامه‌‌ای پادکست را روبه‌راه کرده اید. می‌توانید برای ما بفرستید تا با نام خود شما برای دیدن همه از آن بهره‌برداری شود.

آدرس برای ارسال:

contact@koochehmail.com

اما اگر فایل سنگین‌تر از حدود ده مگابایت است، با یک نامه الکترونیکی به ما اطلاع دهید تا ما روش‌های لازم را به شما توصیه کنیم.

مشارکت و حمایت مالی

با توجه به این که رادیو کوچه وابستگی و یا منابع در آمدی مشخص ندارد. هر پارسی زبان و فردی از قوم های ایرانی به هر میزان و هر زمان می تواند یار رسان این گروه روزنامه نگار باشد. رادیو کوچه دست شما را می فشارد و از این که به هر اندازه ای احساس می کنید از ایده و اندیشه ای که در این رادیو محقق می شود می توانید حمایت می کنید، سپاس گذار هستیم. بی شک شما نیز در صورتی این همراهی و هم یاری را خواهید داشت که روش و مشی کار ما را در «رادیو کوچه» پذیرفته دیده اید. رادیو کوچه در برابر هر نوع کمکی احساس مسوولیت می کند و این را یاد آور می شود هرگونه کمک مالی در هر اندازه نمی تواند موجب تغییر روش و دیدگاه های حرفه ای در رادیو کوچه باشد.

روش پرداخت برای حمایت مالی:

از طریق پرداخت های الکترونیکی و کارت های اعتباری و یا حساب پی پال
اگر هم برای پرداخت و حمایت نیاز به مذاکره دارید می توانید با ایمیل editor@radiokoocheh.com در تماس مستقیم باشید.

«حمایت مالی از کوچه نمی تواند به معنای امکان ایجاد تغییر در روش کار کوچه باشد و هر نوع حمایتی از ناحیه هر کس به معنای پذیرفتن خط مشی جاری کوچه است»